Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Toplantı & Seminer

İş Toplantıları ve Özel Etkinlikler İçin Ada Palas Butik Otel’deki Yeriniz Hazır!

Şirketinizin kuruluş yıldönümü, eğitim ya da firmalar arası özel bir toplantı için etkinlik mekanları arıyorsanız Büyükada Ada Palas hizmetinizde!

İsteklerinize göre hazırlanan masa düzeni, projeksiyon cihazı, ses sistemi, televizyon, DVD oynatıcı, bilgisayar ve Wi-Fi gibi imkanlar ile Büyükada Otel Ada Palas Butik Otel, etkinliklerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor! Tatlı-tuzlu atıştırmalıklar, soft içecekler ve özel ikramlar ile ayrıcalıklı bir organizasyon düzenleniyor. Sizlere güler yüzle hizmet edecek 10’u aşkın servis ve karşılama personeli ile firma ve özel toplantılarınız için her imkan sunuluyor.

Eğitim, seminer, lansman, toplantı veya workshoplarınız için 40 kişi kapasiteli davet salonumuz ve 80 kişi kapasiteli restoranımızla yanınızdayız.

Firmaların iş etkinlikleri için minimum 14 gün önceden rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

büyükada otel toplantı

büyükada toplantı oteli

İş Hayatının Buluşma Noktası

Büyükada toplantı mekanlarında firmanıza ya da iş ortaklarınıza özel bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız Ada Palas’ı tercih edin!

Modern ve şık tasarımı, rahat oturma düzeni ve ileri teknoloji ile donatılmış Büyükada toplantı otelleri içinde en çok tercih edilen Ada Palas Butik Otel, kurumsal ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verir. İsterseniz Secret Garden Restaurant’ın yemyeşil bahçesinde isterseniz de Büyükada Otel Ada Palas Butik Otel’in toplantı salonunda verimli bir çalışma düzeni oluşturabilirsiniz.

Firmanızın prestijini artırmak, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ve unutulmaz bir etkinlik düzenlemek için Ada Palas en doğru seçim!

Kurumsal Eğitim & Seminerler

Mini çapta bir şirket içi eğitim, seminer, motivasyon ya da bayi toplantısı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!

Çalışanlarınızın gelişimi için düzenleyeceğiniz eğitim, seminer ya da lansman ve bayi etkinliklerine ev sahipliği yapan, iş dünyasının nabzını tutan, firmalara güvenli ve huzurlu bir çalışma alanı sağlayan Büyükada Otel Ada Palas'ta her şey sizler için özenle düşünülüyor!

40 kişilik oturma düzenimiz, projeksiyon, perde, flipchart, coffee break servisi, DVD oynatıcı ve bilgisayar gibi tüm imkanlarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

büyükada toplantı

Kurumsal Organizasyonlarında Bizi Tercih Eden Firmalar

Büyükada Otel olarak Türkiye'nin ve dünyanın pek çok markasının kurumsal etkinliklerine ev sahipliği yaptık...

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44