Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Büyükada Otel Ada Palas
Büyükada/İstanbul
Maden Mahallesi, Çiçekliyalı Sokak No:24, 34970 Büyükada/İstanbul

Rezervasyon İçin Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Büyükada Otel Ada Palas rezervasyonu için telefon numaralarımızdan ya da mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Online Rezervasyon sistemimizi kullanarak odanızı ayırtabilirsiniz. info@adapalas.com.tr mail adresimize rezervasyon taleplerinizi ilettiğiniz andan itibaren Ada Palas Butik Otel rezervasyon birimimiz sizlerle iletişime geçecektir.

Büyükada Otel Ada Palas Butik konaklama fiyatları oda seçiminize, konaklama yapacağınız gün sayısına, odada kalacak kişi sayısına ve ekstra taleplerinize göre belirlenmektedir. İletişim adreslerimizden bize ulaşarak oda fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Büyükada Otel Ada Palas olarak konuklarımız için belirlediğimiz Check In (Giriş) saati 14.00, Check Out (Çıkış) saati de 12.00’dir.

Balayı çiftlerimize özel olarak premium ve deluxe odaklarımızı hazırlıyoruz. Balayı süitlerimize özel şarap/şampanya ikramı, meyve veya çikolata tabağı, lüks banyo ürünleri, odaya kahvaltı servisi, çiçek ve mum ile yapılmış dekorasyon gibi ayrıcalıklar sağlıyoruz. Ayrıca konuklarımıza dönüş yolculuklarını deniz taksi ile yapma fırsatı sunuyoruz.

Nişan, kına, söz, bekarlığa veda, doğum günü partisi, özel kutlamalar, yıldönümü ve evlilik teklifi organizasyonları ile kurumsal misafirlerimize özel iş yemeği, seminer, workshop, kuruluş partisi gibi etkinlikleriniz için minimum 14 gün maksimum 1 ay önceden bizlere ulaşmanız ve müsaitlik sorgulamanız gerekmektedir.

Tatil Danışmanınıza Sorun

büyükada otel iletişim
Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44