Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Toplantı Otelleri – En Çok Tercih Edilen Oteller ve Fiyatları

İş Dünyasının Kalbi Burada Atıyor: Büyükada İş Toplantısı Otelleri

Büyükada toplantı otelleri, her mevsim geniş imkanları ile iş dünyasının en büyük firmalarını ağırlıyor…

Büyükada toplantı ve organizasyon otelleri içinde toplantı imkanlarıyla tercih edilen lüks konaklama birimleri, konuklarına kaliteli hizmetler sunarak etkinlik ihtiyaçlarını karşılıyor. Farklı büyüklüklerde ve kişi kapasiteli hazırlanan Büyükada toplantı salonları Marmara Denizi’nin ortasında eşsiz organizasyonlar düzenlemenize olanak sunuyor. Ada Palas Butik Otel, Mimoza Otel, Princess Hotel, The Prince, Splendid Palas, Marine House gibi ünlü Büyükada otel seçenekleri sizler için imkanlarını seferber ediyor.

[widget-131]

Büyükada Toplantı Otelleri – En Çok Tercih Edilen Büyükada Toplantı Salonları

Büyükada toplantı otelleri, sundukları imkanlar ve kaliteleri ile iş dünyasının tercihi olmaktadır. Büyükada toplantı salonları ve Büyükada iş toplantısı otelleri, sonbahar ve kış mevsiminde sahip olduğu güzelliklerle yönetici ve çalışanların keyifli toplantılarına ve organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. En çok tercih edilen Büyükada toplantı otelleri:

Ada Palas Butik Otel

Büyükada Mimoza Otel

Büyükada Splendid Palace

Princess Hotel

En beğenilen ve tavsiye edilen Büyükada toplantı otelleri sayesinde adanın mükemmel manzaraları eşliğinde iş arkadaşlarınızla organizasyon yapmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Büyükada iş toplantısı otellerinde geniş ve konforlu odalarda kalacak, toplantı sonrası adanın tarihi miraslarını keşfe çıkacaksınız.

Her mevsim açık olan Büyükada toplantı otelleri, uzman personeli ve teknik donanımı ile maksimum verimlilikte çalışıyor. Büyükada toplantı salonlarında sunulan imkanlar arasında:

Projeksiyon

Projeksiyon perdesi

Mikrofon (Yaka ve Masa)

Amfi ve ses sistemi

DVD player

Wi-Fi

Uydu sistemi

Işık sistemi vb. yer alıyor.

İstanbul manzaralı Büyükada toplantı salonlarında her türlü iş toplantısı, seminer, bayi sunumları, kokteyller, eğitimler, konferans ve kongreler düzenlenen Büyükada toplantı otelleri sayesinde hem tatil yapacak hem de kurumsal organizasyonlarınızı daha sistemli hale getireceksiniz. Büyükada toplantı ve organizasyon otellerindeki bu fırsatı kaçırmayın!

Neden Büyükada Toplantı Otelleri? Avantajları Neler?

Büyükada toplantı otelleri, iş dünyasına kaliteli organizasyon imkanı sunmanın yanında farklı avantajlarıyla da ön plana çıkıyor. Büyükada iş toplantısı otelleri, çalışanlara ve yöneticilere konaklama imkanlarının dışında teknik imkanlar, geziler, organizasyonlar da sunuyorlar. Büyükada toplantı ve organizasyon otelleri sayesinde elde edeceğiniz avantajlar:

İstanbul’a 1 saatlik mesafede toplantı yapma imkanına sahipsiniz.

Hem tatil yapabilir hem de işlerinizi tamamlarsınız.

Büyükada'da gezilecek yerleri görerek Büyükada’yı yakından tanırsınız.

Eğlenceli bir ortamda toplantı yaparsınız.

İş stresinden ve gerginliğinden uzaklaşmış olursunuz.

İş arkadaşlarınızı daha yakından tanırsınız.

Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.

Ortak çalışmalara imza atar ve yeni projeler geliştirirsiniz.

Büyükada İş Toplantısı Otellerinde Seminer de Verilebilir mi?

Büyükada toplantı otellerinde seminerler de düzenlenebilir. Birçok otel, modern konferans salonları, toplantı odaları ve gerekli teknik ekipmanlarla donatılmıştır. Katılımcıların ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli büyüklüklerde mekanlar sunan Büyükada iş toplantısı otelleri, hem profesyonel hem de samimi bir atmosferde toplantılar ve seminerler düzenlemek için idealdir. Ayrıca, Büyükada'nın huzurlu ve doğayla iç içe ortamı, katılımcıların verimli ve rahat bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Büyükada toplantı otellerinin personelleri, etkinliklerin sorunsuz ve başarılı geçmesi için her türlü desteği sağlamaktadır. Üstelik sadece toplantı ve seminer değil;

Konferanslar

Eğitim ve workshop etkinlikleri

Lansman etkinlikleri

Şirket içi eğitim programları

Kurumsal etkinlikler ve kutlamalar

Yönetim kurulu toplantıları

İş yemeği ve kokteyl resepsiyonları

Networking etkinlikleri

Ürün tanıtımları

Panel ve forumlar

Çalıştaylar

Motivasyon ve takım oluşturma etkinlikleri

Strateji ve planlama oturumları da Büyükada toplantı otellerinde yapılabilir.

[widget-132]

Büyükada Toplantı Otelleri Fiyatları – Büyükada Toplantı Salonları Ne Kadar?

Büyükada otelleri imkanlarından yararlanarak şirket organizasyonlarınızı maksimum verimlilikte planlayabilirsiniz. Her türlü teknik ve personel ihtiyacınızın karşılandığı organizasyonlarda Büyükada toplantı otelleri fiyatları kişi sayınıza, kullanılacak ekipmanlara, toplantı sürenize, ikramlara ve konaklama isteklerinize göre belirlenecektir. Yaz mevsiminde Büyükada iş toplantısı otellerinde açık havada da toplantı yapabilecek, ada atmosferinin tadını çıkaracaksınız. Büyükada toplantı otelleri fiyatları için tatil danışmanlarımızı arayabilirsiniz…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44