Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Havuzlu Oteller

En İyi Büyükada Otellerinde Havuz Keyfi Bir Başka!

Büyükada otelleri misafirlerin keyifli bir tatil geçirebilmeleri için tüm detayları bir araya getiriyor. Lüks dekorasyonları ve eğlence alternatifleri bir yana burada oldukça farklı bir atmosfer sunuyorlar. Tatilini Büyükada’da geçirmek isteyenler için Büyükada havuzlu oteller güzel bir bahçe ve yüzme havuzu sunuyor. Yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan Büyükada havuzlu oteller, yaz mevsiminde soluklanmak isteyenler için en iyi konaklama alternatifi olarak dikkat çekiyor.

Çiçekli bahçelerde bulunan havuzlar ve güneşlenme terasları ile misafirler adanın yaz sıcaklığından bunalmamış oluyorlar. Siz de bu şanslı tatilcilerden biri olursanız havuz başında geçireceğiniz keyifli saatlere bir de lezzetli yemekler eklenince kendinizi hiç olmadığı kadar zinde hissedeceksiniz. Bu sayede Büyükada havuzlu butik otellerde yaptığınız hafta sonu kaçamağınız oldukça eğlenceli ve dinlendirici geçecek. Konaklayacağınız otelin havuzu olması ise size farklı avantajlar sağlayacak. Örneğin sabah kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi Adalar havuzlu otellerin havuz kenarında yiyecek, diğer zamanlarda da rengarenk bahçede güneşin tadını çıkaracaksınız. Büyükada havuzlu oteller ile gözlerden uzak bir tatil geçireceksiniz.

[widget-131]

En Çok Tercih Edilen Büyükada Havuzlu Oteller

Büyükada havuzlu butik oteller, özellikle yaz mevsimlerinde havuz keyfi yaşamak isteyenleri ağırlıyor. Tertemiz ve sıcak havuzlarda, misafirler doyasıya dinleniyorlar. 

Büyükada havuzlu oteller arasında en yüksek puanı alan bu otellerde kalmak için yaz döneminde erken rezervasyon yaptırmanız gerekecek. Aksi takdirde Büyükada kapalı havuzlu oteller ve Büyükada havuzlu otellerde yer bulmanız imkansız. Tatil planınızı yaptıktan sonra Büyükada havuzlu butik otel seçeneklerinden birinde karar kılarak yerinizi ayırtırsanız daha rahat bir tatil yaparsınız. Büyükada otel avantajlarından yararlanmış olursunuz.

Büyükada Çankaya Otel

Hillora Hotel Büyükada

Splendid Palace Hotel

Ascot Hotel Büyükada

Köşk Orman Hotel

Büyükada Havuzlu Otellerin Avantajları

Büyükada tatilinizi havuzlu bir otelde geçirerek çeşitli avantajlar sağlayabilirsiniz. Adalar havuzlu otellerinde kaldığınızda avantajlarınızdan en önemlisi ise havuzda yapacağınız aktiviteler olacaktır. Adada geçireceğiniz zamanlarda hem dinlenme hem de eğlence arıyorsanız Büyükada havuzlu otelleri tam size göre!

2 günlük ya da 1 haftalık olsun fark etmez, önemli olan nerede ve nasıl tatil yaptığınızdır! Büyükada havuzlu butik otel seçeneklerinden yararlandıysanız tatilinizin sonunda İstanbul’a çok farklı bir şekilde merhaba diyeceksiniz! Çarşı otelleri dışında bir seçenek arayan ve daha uzun süre ada tatili yapmak isteyenler için havuzlu otellerin avantajları ilgi çekicidir.

Büyükada havuzlu otellerinde:

Sabah kahvaltısından önce havuzda yüzerek güne keyifli bir merhaba diyebilirsiniz.

Arkadaş grubunuzla havuzda çeşitli su jimnastiği yapabilirsiniz.

Havuzun doluluk oranına göre su topu oynayabilirsiniz.

Gün boyu sunulan sıcak ve soğuk içecek servisinden yararlanabilirsiniz.

Yemeklerinizi havuz kenarında ayrılan alanlarda yiyebilirsiniz.

Büyükada havuzlu oteller teraslarında güneşlenebilirsiniz.

Akşam saatlerinde havuz manzarasını izlemek ve lezzetli kokteyller içmeyi ihmal etmemelisiniz.

Denizin dalgalı olduğu zamanlarda havuzda vakit geçirebilir ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Büyükada Havuzlu Otel Fiyatları – Kaçırılmayacak Erken Rezervasyon Fırsatları!

En iyi Büyükada otelleri günübirlik ve hafta sonu kaçamaklarının adresi olurken en çok tercih edilen oteller arasında havuzlu tesisler ilk sıralarda yer alıyor. Yaz mevsiminde Büyükada havuzlu otel fiyatları 2500 TL'den başlayarak 9500 TL'ye kadar çıkabiliyor. Bu nedenle erken rezervasyon yaptırmakta fayda var.

[widget-132]

Adalar havuzlu otellerin fiyatları ise kişi sayısına, konaklama şekline, istenen ekstra hizmetlere ve oda tipine göre belirleniyor. Detaylı bilgi ve Büyükada havuzlu otel fiyatları için tatil danışmanlarımız sizlere destek oluyor. Dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44