Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Çarşı Otelleri

Büyükada’nın En Hareketli Yerinde Tatil Yapın! Büyükada Çarşıdaki Oteller

İstanbulluların kaçış noktası, aşıkların romantik rotası ve sporcuların favori durağıdır Büyükada… Hem ulaşım kolaylıkla sağlanır hem de gittiğinizde doğayla iç içe bir yaşam sürebilirsiniz burada. Çarşı içerisinde tarihi bir atmosferin güzelliğini yaşamak ise burayı farklı bir noktaya ulaştırmaktadır. Büyükada çarşı otelleri, bu konforu yaşamanızda sizlere kolaylık sunarlar.

Denizin kokusunu içinize çekmek burada bir başka güzeldir. Özellikle sahil restoranları ve cafeler buna imkan verse de bazı Büyükada otellerinin konumları ve mimarileri ile denizin kokusunu burnunuzun ucuna kadar getirirler. Bazıları ise ada hayatını yakından gözlemlemek hem de istenildiği zaman deniz kenarına ulaşmak için muhteşem bir lokasyonda yer alıyor.

Büyükada çarşı içindeki oteller ise tam da bu tanıma uyuyor ve Büyükada’nın tarihi güzelliğini konaklama yaptığınız alana taşıyor. Büyükada otel camından baktığınızda gördüğünüz ilk şey çarşı içerisinde yürüyen insanlar oluyor. Siz de hemen o kalabalığın içinde karışmak ve adayı keşfe çıkmak istiyorsunuz. Doğal olarak da Büyükada çarşı otellerini araştırıyorsunuz. İşte, Büyükada çarşıdaki oteller…

[widget-131]

Büyükada Çarşısındaki Oteller – Sunulan İmkanlar ve Avantajlar

Büyükada çarşı otelleri, adadaki en beğenilen ve tatilciler tarafından tercih edilen otellerdir. Bisiklet kiralama merkezlerine, tarihi yerlere, vapur limanlarına, restoranlara ve dükkanlara yakın konumda olan Büyükada çarşı otelleri arasında en çok tercih edilenler:

Ada Palas Butik Otel

Mimoza Otel Büyükada

Splendid Palace Hotel

Princess Hotel

My Way Cadde Butik Otel

Büyükada çarşı otellerinin en önemli avantajı, adanın tarihi köşelerine sadece birkaç adım uzak olmaktır. Güne Büyükada çarşısındaki otellerde güzel bir kahvaltıyla başladıktan sonra adayı dilerseniz bisikletle dilerseniz yürüyerek keşfedebilirsiniz. Ne de olsa çarşı küçük gibi görünse de büyük bir macera yaşatır konuklarına.

Deniz kenarına gitmek ise hiç de zor değildir. Zaten Büyükada çarşısı denize yakın bir mesafede bulunuyor ve yürürken kendinizi birden deniz kenarında buluyorsunuz. Ya da başka bir yöne doğru yürürken bile masmavi bir manzara size göz kırpıyor. İşte bu adanın en güzel yanlarından biri oluyor. Büyükada çarşı otelleri tarafından sunulan diğer avantajlar ise şunlardır:

  1. Dilediğiniz zaman vapur ve motor seferlerini kullanabilirsiniz.
  2. Sahil restoranlarına ve kafelere yakın olursunuz.
  3. Büyükada çarşılarından alışveriş yapabilirsiniz.
  4. Deniz manzaraları ile konaklama ayrıcalığına kavuşursunuz.
  5. Tarihi yerlere yakın olursunuz.
  6. Market ve eczanelere yakın olursunuz.
  7. Dilediğiniz zaman sahilde yürüyüş yapabilirsiniz.
  8. Gün doğumu ve gün batımını izleyebilirsiniz.

Büyükada Çarşı Pansiyonları Neler Sunuyor?

Büyükada çarşı pansiyonları, misafirlerine rahat ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmak için çeşitli imkanlar sağlar. Genellikle temiz ve düzenli, temel ihtiyaçlara yönelik eşyalarla donatılmış odalar sunulur. Bazı odalarda balkon veya teras da bulunabilir. Büyükada çarşı pansiyonlarının çoğunda Büyükada çarşısındaki otellerde olduğu gibi klima, WIFI ve danışma hizmeti sağlanır. Bu imkanlar pansiyona göre değişiklik gösterebilir, ancak genel olarak Büyükada çarşı pansiyonları konforlu ve uygun fiyatlı konaklama seçenekleri sunar.

[widget-132]

Büyükada Çarşı Otelleri Fiyatları ve Erken Rezervasyon Fırsatları

Büyükada çarşı içinde yer alan oteller hem merkezi noktalara yakın olması sebebiyle hem de otantik atmosferiyle kullanıcılara avantaj sağlıyor. Tatil beldelerinde çarşı içerisinde yer alan otellerin genellikle butik hizmet verdiğini ve az odalı olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Büyükada, bu özelliğiyle diğerlerinden farklı bir sistem uyguluyor. Çarşı içerisindeki otellerin oda sayısı butik otellere göre daha fazla oluyor. Büyükada çarşısındaki oteller temizlik, hizmet ve restoran bölümü ise kusursuz bir anlayışla misafirlerini karşılıyor.

Lüks detayları kusursuz hizmet anlayışı ile buluşturan Büyükada otelleri, dış görünümleriyle de kişileri kendilerine bağlamayı iyi biliyor. Büyükada çarşı içindeki otellerin fiyatları da otelin hizmetlerine ve kalitesine göre değişiyor. Büyükada çarşısındaki otellerin fiyatları hakkında bilgi edinmek ve odaları incelemek için size verdiğimiz Büyükada çarşı otelleri tavsiyelerini inceleyebilir ve kendinize en yakın oteli seçebilirsiniz.

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44