Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Düğün Yapmak İsteyenler Buraya!

Büyükada’da Masal Gibi Bir Düğün Yapmak İstiyorsanız Bunları Bilin...

Birlikte ve el ele başlayacağınız bu uzun yolda sevgilinizle atacağınız ilk adımlarınızın masallardaki kadar güzel olmasını istemez misiniz? Unutulmayacak güzellikte bir düğün için mükemmel bir atmosfere ihtiyacınız var. Bu atmosfer için de en ideal mekan İstanbullu iseniz Büyükada düğün mekanları elbette. Büyükada düğün ve balayı seçenekleri ile çiftleri yılın 365 günü ağırlıyor.

Sakinliği ve dinginliğinde, ılık esen rüzgarları arasında, yemyeşil doğasında Büyükada’da düğün ve nişan gibi en güzel anlar ölümsüzleştirebilir. Büyükada otelleri, sahil restoranları ya da plajlarında büyüleyici bir yaz düğününe imza atılabilir.

[widget-134]

Hayal Ettiğiniz Gibi… Büyükada Kır Düğünü!

Aklınızda olmasını istediğiniz düğünü öncelikle hayal edin. Canlı müzik ve seçtiğiniz özel şarkıların çaldığını düşleyin. Nasıl bir zeminde? Örneğin:

Çiçeklerle bezeli bir bahçe içerisinde kır düğünü

Havuz başı parti veya kokteyl

Salonda cümbür cemaat. Hangisi?

Karar verin ve hemen seçtiğiniz Büyükada’da düğün yapılacak mekanlar ile iletişime geçin. Büyükada düğünleri genellikle plajda ya da otel salonlarında yapıldığı için alternatiflerinizin çok olduğunu unutmayın. Büyükada’da düğün yapacaksanız adanın her karışını ezberleyerek mekan tercihinizi iyi yapın.

Büyükada düğün mekanları genellikle restoranlar ve oteller olsa da Büyükada kır düğünü mekanları da son yıllarda büyük talep görüyor. Masmavi deniz kenarında masalar kuruluyor, süslemeler yapılıyor ve Büyükada yemekleri hazırlanıyor. Düğün organizasyonu firmaları, istediğiniz tarihte Büyükada’da düğününüzü yapmanızı sağlıyor.

Büyükada kır düğünü bütçenize göre hazırlanıyor. Sanatçılı Büyükada düğünlerinde fiyatlar yüksek olsa da aile arasında yapılacak kutlamalar ekonomik oluyor.

Menüyü Belirleyin – Büyükada Lezzetleri

Büyükada düğün ve balayı otellerinin birçoğunda restoran var. Dilediğiniz menü için hazırlık yapabilecek ekibe sahipler. Otelinizin deneyimli çalışanları size yemek veya ikramların seçimi konusunda yardımcı olacaklardır. Büyükada’da daha çok havuz başında kokteyl biçiminde düğünler gerçekleştiği için eğer böyle bir düğün düzenlemeyi tercih ederseniz hafif atıştırmalık ve içecek servisleri yeterli olacaktır. Ancak kalabalık ve yemekli bir Büyükada düğünü düşünüyorsanız; adanın taze balıkları, mezeleri, meşhur dondurmaları ve lokma tatlıları yemek listenizde yer alabilir. Yine de Büyükada otellerinin menülerini iyice incelemeniz gerektiğini unutmayın.

Ayrıca Büyükada düğün yapılacak mekanlardan bir diğeri de restoranlardır, burada yemekli Büyükada düğünü düzenleyebilirsiniz. İçkili ve mezeli restoranlar hayalinizdeki menüyü size sunabilir.

Büyükada Otel Balayı Süitleri

Büyükada düğün mekanları ve yeme içme seçenekleri arasından tercihinizi yaptıysanız balayı otelinizi de seçebilirsiniz. Büyükada balayı otelleri ile düğün sonrası yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz.

Büyükada düğün sonrasında geceyi geçirebileceğiniz odanızı önceden görün. Otel personelinin yapacağı küçük jestlerle süslenecek odanızın süslemelerini dilerseniz şansa bırakmayarak kendiniz seçebilir ve bu konuda yardım talep edebilirsiniz. Siz neyi nasıl istiyorsanız öyle olmalı. Bunun dışında Büyükada balayı otelleri sizlere:

  1. Lüks bir duş,
  2. Konforlu bir yatak,
  3. Tercihe göre şarap veya başka bir içecek ikramı
  4.  Meyve tabağı, çikolatalar,
  5. Gül yaprakları serpiştirilmiş oda hazırlayacaktır. Büyükada’da balayı günleriniz için ihtiyacınız olan her şey karşılanacak.

Büyükada düğün yapılacak mekanlarda imzalar atıldıktan sonra martı sesleri ve deniz dalgaları ile uyanarak evliliğinizin ilk günlerini muhteşem bir atmosferde geçireceksiniz. Büyükada balayı otellerinde harika bir kahvaltı yapacak ve ada turunuza başlayacaksınız. Büyükada balayı otelleri misafirlerinize de dört dörtlük hizmet verecek. Adada herkese yer var!

Büyükada’da Balayı İçin En Uygun Zaman?

Büyükada düğün için ideal de balayı için ideal değil mi? Elbette evet! Büyükada’da düğün, nişan ve balayı için her mevsim uygundur. Ancak yaz ayları daha bir keyiflidir. Büyükada balayı otellerinde kalmayı düşünenler adada doğanın en canlı olduğu, denizin en güzel olduğu zamanları tercih etmeliler. Sonbaharda sarının tonlarının, kışın beyazın hakim olduğu adanın en güzel giysisi yeşil olandır.

Büyükada’da düğün yapılacak mekanlara, Büyükada balayı otellerine ve düğün organizasyon firmalarına erken rezervasyon yaptırarak indirimli fiyatlarla güzel imkanlar elde edebilirsiniz. Düğün ve balayı planınızı yaparken ilk olarak otelinizi belirleyip yerinizi ayırtmalısınız.

Büyükada Düğün Mekanları Fiyatları Ne Kadar?

Büyükada’da düğün yapacak olanların en çok merak ettikleri konulardan biri de Büyükada düğün mekanları fiyatlarıdır. Büyükada düğün mekanları ve kır düğünü için hizmet veren yerler fiyatlarını; düğüne katılacak misafir sayısına, yeme içme hizmetlerine, süsleme hizmetlerine, organizasyon detaylarına göre belirlemektedir.

Büyükada düğün sonrası kalacağınız otel alternatifleriyle de kusursuz bir düğün yapmanızı sağlar. Büyükada'da düğün yapılacak mekanlar şunlardır;

Ada Palas Butik Otel (Bahçesinde kır düğünü)

Kalamari Otel (Teras parti)

Marine House Hotel (Ada ve deniz manzaralı terasında nişan )

Princess Otel (Salon düğünü)

Splendid Otel (Havuz başı veya balo salonu )

Büyükada düğün mekanları fiyatları ve otel ücretleri tahmin ettiğinizin çok altındadır. Yaz sezonu artan Büyükada balayı otelleri fiyatları ise kış mevsiminde ekonomiktir. Bütçenize uygun Büyükada düğün organizasyonu için otelinizi aramanız faydalı olacaktır.

[widget-132]

Düğün Fotoğrafları – Profesyonel Düğün Çekimleri

Büyükada’da düğün yaptığınızda olmazsa olmazınız düğün fotoğrafçısıdır. Profesyonel düğün fotoğrafları en güzel adada çekilir. Fotoğrafçınız iyi ise Büyükada manzaranızın kötü çıkması için bir sebep yoktur.

Düğün fotoğrafları Büyükada’nın tarihi ve doğal atmosferi içinde tam bir kartpostal görünümüne sahip olur. Muhteşem manzaraları ile düğün fotoğrafları için eşsiz arka plan oluşturan Büyükada’da:

  1. Köşklerin bahçelerinde
  2. Tarihi yerlerde
  3. Faytonlar üzerinde
  4. Bisiklete binerken düğün fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz.

Büyükada düğün fotoğraflarınıza her baktığınızda bu büyülü atmosferi tekrar tekrar yaşayacak ve adaya bir daha gelmek için fırsat kollayacaksınız. Büyükada’da balayı yaparak unutulmaz bir anı edineceksiniz. Büyükada balayı otelleri için tatil danışmanlarımızı arayabilirsiniz…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44