Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Mezuniyet Balosu Mekanları – Balo Salonu Olan Oteller ve Restoranlar

Büyükada Mezuniyet Balosu Mekanları – Denize Karşı Kutlama!

Büyükada, hem iş dünyasının hem de öğrencilerin organizasyon adreslerinden biri haline geldi. Mezuniyet baloları ve yıl sonu etkinlikleri için Büyükada otelleri ve restoranları hizmet vermeye başladı. Geniş toplantı ve balo salonları, yeme içme olanakları ve konaklama imkanları sayesinde İstanbul otellerini aratmayan Büyükada otelleri, ilgi odağı haline gelerek öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Siz de yıl sonu kutlamalarınız ya da mezuniyet balonuz için Büyükada mezuniyet balosu mekanları ya da restoranları arasından tercih yapmak isterseniz sayfamızda en iyi oteller ve restoranları sizler için listeledik. Eğlenceli ve unutulmaz bir mezuniyet balosu, Büyükada mezuniyet balosu mekanlarında sizleri bekliyor!

[widget-131]

Büyükada’da Mezuniyet Balosu Düzenleyebileceğiniz En İyi Oteller

Büyükada’da mezuniyet balosu mekanlarında organizasyon düzenlemek isteyen liseler ve üniversiteler için otellerin cazip teklifleri bulunuyor. Adanın eğlenceli atmosferinde birkaç günlük kaçamak yapmak isteyen öğrencileri ağırlayan Büyükada’da mezuniyet balosu oteli seçeneklerimiz:

Büyükada Mezuniyet Balosu Mekanları:Ada Palas Butik Otel

Büyükada mezuniyet partisi otelleri arasında gösterilen Ada Palas, ahşap yapısı ve tarihi dokusunu koruyan odaları, yemyeşil bahçesi ve enfes menüleri ile gençlerin ilk seçeneği olabilir. Denize yakın olması nedeniyle kolayca ulaşabileceğiniz Ada Palas Butik Otel, aynı zamanda 12 konforlu ve ferah odasıyla konukları ağırlayabilir.

Ada Palas Butik Otel’in yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile donanmış bahçesi Secret Garden Restaurant menüsünde bulunan mezeler, balıklar ve enfes bir pasta ile gecenizi renklendirebilirsiniz. Büyükada’da balo salonu olan oteller içinde yer alan Ada Palas Butik Otel, mezuniyet partisi ve balo gibi özel etkinlikler için mükemmel bir seçenektir.

Büyükada Mezuniyet Balosu Mekanları:Princess Hotel

Büyükada mezuniyet balosu mekanları arasında bir diğer dikkat çeken otelimiz ise Princess Hotel. 100 yıllık geçmişi ile Princess Oteller zincirinde özel bir yere sahip olan Büyükada otel, iskeleden iner inmez sizleri karşılaması açısından konuklarınızın kolaylıkla ulaşabileceği bir oteldir.

25 odası bulunan Princess Hotel, Büyükada’da mezuniyet balosu düzenlemek isteyenler için konaklama ayrıcalığı da sunmaktadır. Büyükada mezuniyet partisi planlayanlar için ideal olan Princess Hotel, ikramları ve sürprizleriyle de gençlerin hayalindeki kutlamayı hazırlamaktadır.

Büyükada’da mezuniyet balosu için önerdiğimiz otellerden birini tercih ederek hayalinizdeki gibi bir mezuniyet partisi düzenleyebilirsiniz. Büyükada’da balo salonu olan otellerde lise ve üniversite hayatınızı sonlandırırken arkadaşlarınızla birlikte unutamayacağınız bir gece yaşarsınız.

Mezuniyet Balosu İçin Büyükada Restoranları

Büyükada mezuniyet balosu mekanları arasında bir diğeri de restoranlar ve barlar olabilir. Özellikle sahilde yer alan Büyükada restoranları sayesinde gün batımı ve deniz manzarasına karşı muhteşem bir gece geçirebilirsiniz. Büyükada mezuniyet balosu mekanları arasından sizler için önerdiklerimiz:

By Şükrü Restaurant

Büyükada sahil restoranları arasında en beğenilenlerden biri olan By Şükrü Restaurant, kendine özgü mezeleri ve balık lezzetleri ile ada misafirlerinin ilgisini çekerken mezuniyet partisi için ideal bir adres olabilir. Büyükada mezuniyet partisi menünüzü damak zevkinize göre oluşturabilir, mekanı süsletebilir, size özel pasta tasarımı yaptırabilirsiniz. Keyifli müzikler eşliğinde gecenin tadını çıkarabilirsiniz.

Façyo Restaurant

Büyükada’da mezuniyet balosu restoranları önerilerimizden bir diğeri de Façyo Restaurant. Büyükada sahil restoranı Façyo Restaurant’ta deniz kenarında keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Taze balıklar ve mezeler ile hazırlanan mezuniyet partisi menünüzün tadını çıkarabilirsiniz. Kanınızı kaynatacak müzikler eşliğinde arkadaşlarınızla birlikte dans edebilirsiniz.

Milto Restaurant

Milto Restaurant, Büyükada mezuniyet balosu mekanları arasında sizlere önereceğimiz son adres. Balık tutkunlarının aradıkları tüm çeşitleri bulabilecekleri Milto Restaurant, gençlerin eğlenceli mezuniyet partilerine de ev sahipliği yapıyor. Dilerseniz siz de arkadaşlarınızla birlikte Büyükada’nın akşam manzarasına karşı eğlenceli bir Büyükada mezuniyet partisi düzenleyebilirsiniz. Menü, pasta ve müzik seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz.

[widget-132]

Büyükada mezuniyet balosu mekanları, Büyükada otelleri ve Büyükada restoranları sayesinde klasik mezuniyet partisi kutlamalarından sıyrılarak farklı ve eğlenceli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Hem adanın tadını çıkarır hem de doyasıya eğlenirsiniz. Büyükada’da mezuniyet balosu mekanlarındaki fırsatlarını kaçırmayın…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44