Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada SPA Otelleri

Büyükada Spa Wellness – Rahatlamaya Hazır mısınız?

Büyükada SPA otelleri açısından zengin seçenekler sunmasa da konuklarının dinlenecekleri ve kendilerini yenileyecekleri hamam ve sauna gibi hizmetler vermektedir. Özellikle yaz ve ilkbahar mevsiminde turist çeken Büyükada’da butik oteller revaçta olduğu için gelişmiş konseptli oteller bulunmamaktadır. Yine de huzurlu ve sakin havasıyla tam bir şifa merkezi olan Büyükada otel seçenekleri SPA otellerini aratmamaktadır.

Yılın 365 günü hizmet veren Büyükada SPA otelleri, adanın iç kesimlerinde ve tarihi mekanlara yakın konumda bulunmaktadır. Büyükada SPA masaj otel hizmetleri içinde havuz, bar, restoran, sauna, hamam, bisiklet kiralama gibi ayrıcalıklar bulunmaktadır.

Şehrin koşturmasından uzaklaşmak, kısa bir süre olsa da dinlenmek ve kendini yenilemek isteyenler için Büyükada SPA otelleri kaçırılmayacak bir fırsattır. Büyükada SPA masaj otellerinde yerinizi ayırtmak için elinizi çabuk tutun!

[widget-131]

Büyükada En İyi SPA Merkezi Neresi? Büyükada Spa Wellness İmkanları Neler?

Büyükada SPA otelleri yerine daha mütevazi otel konaklamaları sunduğu için SPA merkezi, spor salonu, masaj uygulamaları gibi lüks hizmetler vermemektedir. Eğer amacınız sadece dinlenmek ve rahatlamaksa Büyükada otelleri ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Büyükada SPA otelleri misafirleri için:

 1. Açık ve Kapalı Havuzlar
 2. Türk Hamamları
 3. Sauna
 4. Özel Aile Banyoları
 5. Özel Aile Odaları
 6. Teras
 7. Bahçe
 8. Havuz Barı
 9. Bar
 10. Restoran
 11. Snack Bar
 12. 24 Saat Resepsiyon gibi hizmetler sunmaktadır.

Huzurlu ve sakin atmosferi sebebiyle tercih edilen Büyükada SPA masaj otel seçenekleri, yenilenmek ve dinlenmek isteyenleri ağırlamaktadır.

Adalar SPA Otellerinin Avantajları Neler?

Büyükada otelleri genellikle yaz aylarında doluluk oranına ulaşsa da Büyükada SPA otelleri kış mevsiminde talep görmektedir. Büyükada SPA masaj otel olarak değerlendireceğimiz 2 tesis de saunası ile yıl boyu hizmet vermektedir. Tatilcilerin önerileri arasında yer alan Büyükada SPA wellness otelleri:

 1. Ascot Hotel Büyükada
 2. Aşıklar Butik Otel

Eşsiz manzaraya sahip odaları, ada lezzetlerinin hazırlandığı restoranları, yemyeşil bahçeleri, kaliteli konaklama imkanlarıyla Büyükada tatilcilerinin ilk tercihleri arasında yer alan Büyükada SPA otellerinin diğer avantajları:

Diğer Büyükada otelleri ile karşılaştırıldığında daha lüks hizmetler sunarlar.

Havuz imkanları sağlarlar.

Restoran ve bar hizmetleri verirler.

Bahçeleri ve terasları bulunur.

Odaları geniş ve konforludur.

Tur rehberliği, bagaj muhafazası, düğün süiti, uyandırma servisi, ütü ve kuru temizleme gibi ayrıcalıklı hizmetler vermektedir. Önerilen Büyükada SPA otelleri, konforunuzu düşünmektedir.

[widget-132]

Büyükada SPA Otel Fiyatları – Her Mevsim Fırsat!

Büyükada’da lüks olarak değerlendirilen oteller SPA hizmetleri verdiği için oda fiyatları da diğer ada otellerine göre yüksek olmaktadır. Büyükada SPA masaj ve Büyükada SPA wellness hizmetleri sunan otellerin fiyatları 2800 – 6000 TL arasında değişmektedir. Ekonomik, deluxe, balkonlu, çift kişilik ve SPA küvetli oda seçenekleri bulunmaktadır.

Büyükada SPA otellerinin fiyatları; seçtiğiniz oda tipine, kalacağınız gün sayısına, kaç kişi olduğunuza, otel imkanlarına ve ekstra hizmetlere göre değişir. Daha kaliteli Büyükada SPA masaj oteli arayışındaysanız İstanbul’u tercih edebilirisiniz. İstanbul SPA otelleri sayısı oldukça fazladır. Beklentilerinize göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Büyükada SPA otellerindeki fırsatları kaçırmayın, Büyükada en iyi spa merkezinin kampanyaları yakından takip edin. Büyükada butik otel sayfamızı ziyaret edin…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44