Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

2024 Sömestir Tatilinde Nereye Gidilir?

Sömestir Otelleri – İstanbul’a Yakın Keyifli ve Huzurlu Bir Tatil Arayanlara Özel!

Sömestir tatilinde nereye gidilir diyenler için ilk önerimiz Büyükada! Büyükada sömestir otelleri, her yıl ailecek tatil yapmak isteyenleri ağırlıyor. İstanbulluların kaçış noktası olan adada kış mevsiminin sakinliğini yaşayabilir, ailecek keyifli zamanlar geçirebilir, çocuklarınıza güzel bir karne hediyesi verebilirsiniz. Yarıyıl tatili otellerini her zaman kayak merkezlerinden yana kullanmak zorunda değilsiniz. 

Bu sömestir tatilinde de okul ve iş hayatının yorgunluğunu üzerinizden atacağınız ada otellerinde tatil yapmayı deneyin. İstanbul, Ankara, Bursa, Bolu, Yalova, Çanakkale, Edirne gibi illerden kolaylıkla geleceğiniz Büyükada sömestir otellerinde kış mevsiminin huzurunu yaşayabilirsiniz.

[widget-131]

Büyükada Otelleri Sömestir Tatili İçin En Doğru Adres!

Herkes sömestir tatili otellerini seçerken şehre yakın, kolayca ulaşım sağlanabilecek, gidiş-dönüş mesafesi kısa olacak yerleri araştırır. Sömestir tatilinin kısa süreli olduğunu düşünürsek bu zamanın bir kısmının yolda geçmesini elbette kimse istemez. İşte bu yüzden 2024 sömestir tatili otelleri olarak Büyükada otelleri öne çıkar. Büyükada sömestir otelleri ile sizlere kış sezonunun en keyifli tatilini yaşatır. Büyükada sömestir otelleri sayesinde adayı yakından tanır, doğal ve tarihi miraslara tanık olur, köşkleri ziyaret eder, bisiklet ve fayton turu yapar, sahil restoranlarında ailecek yemek yer, adanın keşfedilmemiş güzelliklerini görürsünüz.

Sömestir tatili otellerinde Büyükada fırsatları, yakın şehirlerde oturan tatilciler için kaçırılmaması gereken tatil avantajlarıdır. Büyükada sömestir otelleri, manzaralı odaları ve otel hizmetleriyle göz doldurmaktadır. Ailecek konaklamaya uygun olan sömestir otelleri, her geçen yıl konuk sayısını artırmaktadır. Büyükada misafirleri tarafından beğenilen ve “Sömestir tatilinde nereye gidilir?” diye düşünenlere önerilenler arasında yer alan Büyükada otelleri:

Ada Palas Butik Otel

Mimoza Büyükada Otel

Adanın en iyi oteli olmak için birbiriyle yarışan sömestir otelleri, güler yüzlü hizmet anlayışları, dağ ve orman manzaralı odaları, açık büfe lezzetleri ile okul gruplarının da tercihi olmaktadır. Okulların düzenlediği Büyükada sömestir tatili turları ile aileler ve öğrenciler birlikte tatil yapma fırsatı bulmaktadır.

Sömestir İçin Büyükada Turları Düzenleniyor mu?

Sadece sömestir tatili için değil, dört mevsim tatil için elverişli olan Büyükada otelleri, sakinlik ve huzur sunduğu için de tercih edilir. Kimi tatilciler kendi imkanlarıyla kimileriyse Büyükada sömestir turları ile adaya gelirler. Birkaç ay önceden belirlenen sömestir otelleri programları ile veliler ve öğrenciler karne tatilini daha ekonomik şekilde yapmış olurlar. Zamanı kısıtlı olanlar ve yaşadığı şehre yakın bölgelerde tatil yapmak isteyenler için Büyükada sömestir turları kaçırılmaz bir fırsattır. Büyükada sömestir turları misafirlerine:

İstanbul ve deniz manzaralı odalar

Rehber ile çevre gezileri

Aktivite olanakları

Eğlence organizasyonları sunar.

Ulaşım, konaklama ve özel hizmetler ücrete dahil olarak hazırlanan Büyükada sömestr turları ailecek unutamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlar.

Yarıyıl Tatili Otellerinde Nasıl Zaman Geçirilir? Neler Yapılır?

2024 sömestir tatilinde nereye gidilir, öğrendik. İstanbul’un Kabataş, Eminönü, Bostancı, Beşiktaş ve Pendik iskelelerinden Büyükada’ya geçebilirsiniz. Büyükada otellerinden dilediğinizi seçip 2024 sömestir tatiline başlayabilirsiniz. Peki, yarıyıl tatili otellerinde nasıl eğlenir, daha keyifli nasıl vakit geçirirsiniz? İşte sömestir otelleri için tavsiyelerimiz:

İstanbul, Ankara, Yalova, Eskişehir, İzmit, Bursa, Düzce gibi kentlere yakın olması nedeniyle Türkiye’nin her yerinden Büyükada’ya rahatça ulaşabilirsiniz.

Ekonomik sömestr tatili arayanlar için iyi bir seçenektir.

Kalabalık kayak merkezlerine gitmek istemeyenler için Büyükada yarıyıl tatili otelleri idealdir.

Sakinlik ve huzur arayanlar Büyükada sömestir tatili otellerini tercih edebilirler.

Büyükada yarıyıl tatili otellerinde İstanbul manzarasına karşı tatil yapma imkanınız olur.

Tarihi köşkleri, ormanları, ada sokaklarını görebilirsiniz.

Büyükada’nın meşhur balıklarının tadına bakabilir, sahil restoranlarında eğlenebilirsiniz.

Sömestir otellerinde Büyükada bisiklet turu yapabilirsiniz.

Büyükada sömestir otellerinde dinlenir ve kendinizi yenilersiniz.

Ailecek geçireceğiniz sömestr tatili için keyifli bir rota olan Büyükada’da çocuklarınızla birlikte sahilde yürüyebilir, kartopu oynayabilir, ışıklarla süslü Marmara Denizi manzarasına karşı yemek yiyebilirsiniz.

[widget-132]

Büyükada Otel Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!

Büyükada sömestir otelleri, okulların tatil olmasından birkaç ay önce kampanyalarını duyurmaya başlıyorlar. İstanbul ve diğer Marmara illerinden yoğun yoğun ilgi gören Büyükada’da sömestir otelleri sezona özel konaklama fırsatları hazırlayarak tatilcileri kendine çekiyor. Sömestr döneminde Büyükada otel fiyatları kişi başı 500 ila 1000 TL arasında değişiyor. Ancak birkaç ay önceden Büyükada sömestir tatili otellerine rezervasyon yaptırdığınızda bu ücretlerden daha düşük oda fiyatlarıyla karşılaşabiliyorsunuz.

Kalabalık yaz mevsimine nazaran bomboş sokaklarına hayran kalacağınız Büyükada otel rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44