Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Her Şey Dahil Oteller

Büyükada Otelleri ve Sunulan İmkanlar – Kahvaltılı Manzaralı Ferah ve Konforlu Oteller

İstanbulluların nefes aldığı, huzur bulduğu, dinlendiği yerlerden biri olan Büyükada, son yıllarda yabancı turistlerin de keşfettiği bir tatil lokasyonu haline geldi. Büyükada her şey dahil oteller ise tatilcilerin en çok talep gösterdiği tesisler olmaya başladı. Ancak tatilcilerin bu taleplerini karşılayacak herhangi bir otel bulunmuyor adada. Büyükada her şey dahil oteller yerine Büyükada oda kahvaltı konaklama hizmeti veren tesisleri ile konuklarını ağırlıyor.

[widget-131]

Büyükada Tam Pansiyon Oteller 

İstanbul’a ulaşımı en kolay ve yakın tatil merkezi olan Büyükada her şey dahil oteller bulmak mümkün olmasa da lüks oteller ihtiyaçları karşılıyor. Havuzlu, restoranlı, bahçeli, geniş odalı ve manzaralı lüks Büyükada otelleri imkanlarıyla göz dolduruyor.

Mütevazi ve sade bir tatil arayanlar ise şehrin gürültüsünden uzak, Büyükada oda kahvaltı otellerini seçebilirler. Büyükada oda kahvaltı oteller, hizmetleri ve güler yüzlü personelleri ile Büyükada her şey dahil otellerini geride bırakmaktadır.

Büyükada Oda Kahvaltı Oteller ve Sunulan İmkanlar

Büyükada oda kahvaltı oteller, Büyükada tam pansiyon oteller ve Büyükada her şey dahil oteller kadar olmasa da imkanları dahilinde en iyi hizmeti vermektedir. Huzurlu atmosferleriyle konuklarının adada konforlu bir tatil geçirmesini sağlayan Büyükada otelleri, doğa ile iç içe tatil geçirmek isteyenler için kaçırılmayacak konaklama birimleridir.

Büyükada her şey dahil otellerin fiyatları ile karşılaştırıldığında ekonomik tatiller sunan Büyükada oda kahvaltı otelleri, orman ve deniz manzaralı kısa kaçamakların yanında iş dünyasının büyük organizasyonlarına, düğün ve nişan törenlerine, yılbaşı eğlencelerine ve özel günlere ev sahipliği yapmaktadır. En çok tercih edilen Büyükada oda kahvaltı oteller:

Ada Palas Butik Otel

Büyükada Mimoza Otel

Splendid Palace

Köşk Orman Otel

Her şey dahil otel aramaktan vazgeçerek Büyükada’nın büyüsüne kapılanlar; trekkingden balıkçılığa, fayton gezilerinden bisiklet turlarına kadar farklı aktiviteleri de gerçekleştirme olanağı bulacaklar. Ada plajlarına ve restoranlara da yakın olan Büyükada otelleri, dört dörtlük bir tatil sunacak. Mütevazi konaklama kapasiteleri ve her geçen yıl yenilenen hizmetleriyle her şey dahil otelleri aratmayan Büyükada tam pansiyon otelleri:

 1. Restoran
 2. Cafe
 3. Bar
 4. Sauna
 5. TV
 6. Minibar
 7. Bisiklet Kiralama
 8. Balayı Süiti
 9. Havuz
 10. Masa Tenisi
 11. Tenis ve Futbol
 12. Çamaşırhane
 13. Terzi
 14. Fotoğrafçı
 15. Emanet Kasa
 16. Exchange
 17. Oda Kahvaltısı
 18. Ütü Hizmetleri
 19. 24 saat oda servisi sunmaktadır.

Büyükada köşklerine ve piknik alanlarına da yakın olan otellerde her şey dahil otel hizmetlerini aramayacaksınız. Büyükada’yı gezmekten yorgun düştüğünüzde konforlu odalarınıza kurulacaksınız. Büyükada otelleri, mütevazi konsepti ile beğeninizi kazanacak.

Büyükada Oda Kahvaltı Otel Fiyatları – 1000 TL’den Başlayan Fırsatlar!

Büyükada her şey dahil oteller seçeneği sunmasa da tatilcilerin rahatını düşünen otelleri ile beğeni kazanmaktadır. Adadaki tüm oteller oda kahvaltı hizmeti verdiği için birbirleriyle yarışır durumdadır. Büyükada her şey dahil otel tavsiyeleri genellikle fiyat odaklı verilir. Büyükada otel fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ekonomik ücretler isteyen oda kahvaltı otellerde gecelik konaklama kişi başı 1000 – 1250 TL arasında değişmektedir.

Yaz sezonunda 2000 TL olan oda fiyatı, kış sezonunda %50 indirimle 1000 TL’ye düşüyor. Kış mevsiminde adaya gelmenin daha ekonomik olduğu öngörülse de yaz aylarını sevenler için de erken rezervasyon şansı oluyor. Ancak yine de elinizi çabuk tutmanızda fayda var. 

[widget-132]

Büyükada Her Şey Dahil Otel Tavsiye – İstanbul Otelleri

Her şey dahil tatil yapayım, tüm hizmetler oda fiyatlarının içinde olsun diyenler Büyükada’ya yakın yerlerde bu arzularını gerçekleştirebilirler. Büyükada’ya en yakın turizm bölgesi olan İstanbul’da bulunan her şey dahil oteller dört dörtlük imkanlarıyla göz kamaştırıyor.

Her şey dahil otel fiyatları ile hem bütçesini zorlamak istemeyen hem de Büyükada’ya yakın olmak isteyenler İstanbul otellerini tercih edebilirler. Büyükada her şey dahil otellerin konforunun yanında diledikleri an adaya gidebilme rahatlığına sahip olurlar.

Büyükada, iç kesimlerde ve ada merkezinde bulunan otelleri, butik otel ve pansiyonları, apart ve bungalovları ile tam bir yazlıkçı bölgesi. Bu nedenle Büyükada tam pansiyon otelleri veya Büyükada her şey dahil otelleri aramaktansa var olan konaklama imkanlarından yararlanmak daha keyifli olacak. Büyükada’yı keşfetmek için sizlere daha çok vakit kalacak. Gelin, Büyükada her şey dahil otel tavsiyesi almak, Büyükada otel fiyatlarındaki kampanyalardan haberdar olmak için bizlere ulaşın! 

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44