Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Günübirlik Fotoğraf Gezisi

Fotoğrafçılar İçin Büyükada Turu Başlıyor!

Büyükada turları sadece gezi amaçlı değil aktivite amaçlı da düzenleniyor. Bunlardan en bilineni Büyükada Fotoğrafçılık Turu. Büyükada günübirlik fotoğraf gezisi ile fotoğraf severler bir araya gelerek adayı keşfe çıkıyorlar.

Eğer siz de hem Büyükada’ya hem de fotoğraf çekmeye meraklı iseniz Büyükada Günübirlik Fotoğraf Gezisi ile sizin gibi fotoğraf tutkunlarıyla birlikte ada fotoğrafları çekmek için yola koyulabilirsiniz. Prens Adalarının en büyüğü Büyükada’ya düzenlenen fotoğrafçılar için Büyükada turunda köşkleri, kiliseleri, plajları, sahil balıkçılarını, çay bahçelerini, hediyelik eşya dükkanlarını, çiçekli ada sokaklarını, Büyükada otel ve köşklerini objektifinizden görebilecek ve çekim tarzınızla ölümsüzleştireceksiniz.

[widget-130]

Foto Life Akademi İş Birliğiyle Büyükada Günübirlik Fotoğraf Turu

Büyükada fotoğrafçılık turu Tatil Home ve Foto Life Akademi işbirliğiyle düzenleniyor ve sizlere fotoğraf makinenizi yakından tanıma, mekan fotoğrafçılığını öğrenme, doğal ışığı kullanma tekniklerinizi geliştirme imkanı sağlıyor.

Büyükada günübirlik fotoğraf gezisi, İstanbullu fotoğrafçılar için kaçırılmaması gereken bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Fotoğrafçılık kursu eğitmenleri desteğiyle düzenlenen günübirlik Büyükada fotoğraf turu yoğun ilgi gördüğü için kontenjan bitmeden yer ayırtmak gerekiyor. Amatör fotoğrafçıların deneyim kazanması için günübirlik Büyükada fotoğraf turlarını değerlendirmeleri gerekiyor.

Büyükada fotoğraf turu programı:

Büyükada Günübirlik Fotoğraf Gezisi Hareket/ Varış Noktası: Kabataş İskelesi

Hareket Saati: 10.00

Büyükada Fotoğraf Turu Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri

Foto Life Akademi Eğitmen Desteği

Tatil Home Güvencesi

Rehberlik Hizmetleri

Büyükada Fotoğraf Turu Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Özel Harcamalar

Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Büyükada Fotoğraf Turları Ek Hizmetler:

Uygun Yürüyüş Ayakkabısı

Hava Şartlarına Göre Değişken Kıyafet

Yedek Çorap

Yağmurluk

Büyükada fotoğrafçılık turu hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gruplara özel indirimlerden ve okul organizasyonlarından yararlanabilirsiniz.

Büyükada Fotoğraf Turu Programı – Fotoğrafçıları Neler Bekliyor?

Büyükada fotoğraf turları için Kabataş’tan geziye gelecek olan katılımcılarla 10:00’da Adalar Vapur İskelesi önünde eğitmen/ danışmanlarımızla buluşacağız. Kabataş’tan hareket eden vapur Kadıköy Adalar Vapur İskelesi’ne uğrayacaktır, dileyen katılımcılar fotoğrafçılar için Büyükada turuna buradan da katılabilir. Sonrasında adaya ayak basılır basılmaz fotoğrafçılar için Büyükada turu başlayacak. Büyükada’da gezilecek yerler ve fotoğraf çekim noktaları ise şunlar olacak:

 1. San Pacifico Latin Katolik kilisesi
 2. Musevi Sinagogu
 3. Hamidiye camii
 4. Aya Nikola manastırı
 5. Rum Yetimhanesi
 6. Aya Todori Şapeli
 7. Aya Yorgi Kilisesi
 8. Aya Dimitri Kilisesi
 9. Yörük Ali Plajı
 10. Reşat Nuri Güntekin’in Evi
 11. Ermeni Katolik Kilisesi

Ada’ya inildiğinde ilk olarak meydana doğru yürüyecek ve fayton yolunu takip ederek köşklerin fotoğraflarını çekeceğiz. Büyükada günübirlik fotoğraf gezisi programı uyarınca önceden belirlenen rota takip edilecek ancak hava şartlarına göre eğitmenin önerileri ve kararları geçerli olacak. Eğitmenler ve Tatil Home rehberleri Büyükada fotoğraf turu süresince gidilen her noktanın tarihini, özelliklerini anlatacak ve nasıl fotoğraflar çekmek gerektiği hakkında ipuçları verecekler. Köşk ve doğa fotoğrafları çekildikten sonra dileyen katılımcılarla birlikte yemek yenecek ve akşam 18.00 civarı günübirlik büyüada fotoğraf turları sonlandırılacak, vapurlara binilerek İstanbul’a dönülecek.

Büyükada günübirlik fotoğraf gezisi keyifli bir vapur yolculuğu ile son bulacak. Dileyenler Büyükada otel konaklama seçeneklerinden yararlanarak tatillerini birkaç gün daha uzatabilirler. Büyükada’da gün batımı ve gün doğumu fotoğrafları çekerek gezilerini daha anlamlı hale getirebilirler.

Büyükada Fotoğrafçılık Turları İptal/İade Sigorta İçerik

Büyükada Fotoğrafçılık Turu Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 200 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 250 TL

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

ÖNEMLİ NOT

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.

[widget-132]

Büyükada Günübirlik Fotoğraf Turu Fırsatları!

Büyükada günübirlik fotoğraf turları 500 TL’den başlayan fiyatlarla düzenlendiği için her bütçeye hitap etmektedir. Ancak konaklamalı olan Büyükada fotoğraf turu fiyatları kalacağınız otele, seçtiğiniz odaya, otel imkanlarına ve yapılacak aktivitelere göre değişecektir. Günübirlik Büyükada fotoğraf turları ile karşılaştırıldığında konaklamalı fotoğraf turu fiyatları 2000 – 4000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Büyükada günübirlik fotoğraf gezisi için yerinizi ayırtmak isterseniz tatil ve tur danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Fotoğrafçılar için Büyükada turu detaylarını öğrenmek üzere Foto Life Akademi yetkililerine ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44