Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Düğün Mekanları – Nişan ve Düğün Organizasyonları

Büyükada Düğün Mekanları - Unutulmaz Bir Gece Olsun!

Büyükada düğün mekanları son yıllarda düğün ve nişan organizasyonları için popüler bir lokasyon olmaya başladı. Hem İstanbul’a yakın olması hem de Büyükada otel işletmelerinin organizasyon imkanlarını genişletmesi, evlenecek olan çiftlerin rotasını adaya çevirmelerine neden olmaya başladı. Özellikle yaz aylarında ada gelini olmak isteyenler için Büyükada düğün mekanları olarak birbirinden güzel alternatifler sunulmaya başlandı.

Peki Büyükada düğün mekanları ve Büyükada nişan mekanları neler? Nişan organizasyonları ve düğünler için hangi oteller ve restoranlar hizmet veriyor? Gelin, birlikte inceleyelim…

[widget-134]

Büyükada Düğün Organizasyonları İçin En İyi 5 Otel

Büyükada otelleri özellikle balayı, evlilik teklifi ve sevgililer günü için tercih edilse de son zamanlarda çiftler, düğün organizasyonları için de Büyükada otellerini tercih ediyorlar. Büyükada düğün mekanları arasında yer alan oteller; geniş bahçeleri, deniz manzaraları, menüleri ve eğlence olanakları nedeniyle beğeniliyor. Büyükada nişan mekanları ve Büyükada düğün mekanları önerilerimiz:

Ada Palas Butik Otel

Büyükada’da düğün yapılacak mekanlar arasında gösterilen Ada Palas, ahşap yapısı ve tarihi dokusunu koruyan odaları, yemyeşil bahçesi ve enfes menüleri ile evlenecek olan çiftlerin ilk seçeneği olabilir. Denize yakın olması nedeniyle kolayca ulaşabileceğiniz Ada Palas Butik Otel, aynı zamanda 12 konforlu ve ferah odasıyla konuklarınızı da ağırlayabilir. Büyükada düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi olan Ada Palas Butik Otel’in yemyeşil ağaçlar ve rengarenk çiçekler ile donanmış bahçesi Secret Garden’da bulunan restoranda ise düğün menünüzü belirleyebilir, mekanı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Büyükada nişan mekanlarını araştırıyorsanız da aynı şekilde Ada Palas bahçesini tercih edebilirsiniz. Mezeler, balıklar ve enfes bir pasta ile gecenizi renklendirebilirsiniz.

Princess Hotel

Büyükada düğün mekanları arasında bir diğer dikkat çeken otelimiz ise Princess Hotel. 100 yıllık geçmişi ile Princess Oteller zincirinde özel bir yere sahip olan Büyükada otel, iskeleden iner inmez sizleri karşılaması açısından konuklarınızın kolaylıkla ulaşabileceği bir oteldir.

25 odası bulunan Princess Hotel, Büyükada düğün organizasyonları için konaklama ayrıcalığı da sunmaktadır. Butik nişan ve düğün organizasyonları için ideal olan Princess Hotel, ikramları ve sürprizleriyle de çiftlerin hayalindeki düğünü hazırlamaktadır.

Büyükada’da Düğün Organizasyonları İçin En İyi 3 Restoran

Büyükada’da düğün yapmak isteyenlerin bir diğer seçeneği de adanın ünlü restoranları olabilir. Konuklarına özel organizasyonlar hazırlayan Büyükada restoranları evlilik teklifinden doğum günü kutlamalarına kadar esnek organizasyon imkanlarına sahiplerdir. Büyükada düğün mekanları ve Büyükada nişan mekanları arasında gösterebileceğimiz restoranlar:

Secret Garden Restaurant

Büyükada’nın en iyi restoranları arasında gösterilen Secret Garden Restaurant, düğün ve nişan organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır. Büyükada düğün mekanı olarak yemyeşil bahçesini süslemekte, pasta ve yeme içme ikramları yapmaktadır. Ayrıca konaklama olanakları da sunulmaktadır.

Beyaz Bahçe Restoran

Denize sıfır konumda, enfes yemekleri ve canlı müzik eğlenceleri ile dikkat çeken Beyaz Bahçe Restoran, Büyükada’da kır düğünü mekanı arayanlar için ideal seçeneklerden biridir. Ayrıca Büyükada’da nişan ve evlilik teklifi organizasyonları için de önerdiğimiz restoranlardan biridir. Canlı müzik, özel düğün menüsü, pasta ve konaklama imkanları bulunmaktadır.

Milano Restoran

Büyükada’da kır düğünü arayanlara farklı alternatifler sunmasa da en iyi sahil restoranları ile mükemmel düğün mekanı alternatifleri oluşturmaktadır. Büyükada vapur iskelesinden sonra solunuzdan devam ettiğinizde rahatlıkla ulaşacağınız Milano Restaurant, muhteşem balıkları ve mezeleriyle düğün menülerinde de fark yaratmaktadır.

Deneyimli aşçıları ve servis ekipleriyle hizmet veren Milano’da adanın lezzetli yemeklerinin yanında canlı müzik ve sürpriz organizasyonlarla eğlenceli bir düğün gecesi yaşarsınız. 300 kişilik Büyükada sahil restoranı Milano ile Büyükada’da düğün yapmanın keyfine varırsınız.

[widget-132]

Bugün Sizin Gününüz!

Büyükada düğün mekanları arasında en iyileri olan bu mekanlardan dilediğinizi seçerek unutulmaz bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz. Büyükada düğün organizasyonları ile gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Büyükada’da düğün yapılacak mekanlarda imzalar atıldıktan ve organizasyon tamamlandıktan sonra da sabaha kadar sürecek olan eğlenceye hazır olmalısınız. Düğün gecenizin sonunda sahildeki barlarda ve eğlence mekanlarında vakit geçirebilir, günün ilk saatlerine kadar doyasıya dans edebilirisiniz. Büyükada’nın barları arasında en ünlüleri:

Prinkipo

Altınfıçı

Crespo

Büyükada düğün mekanları ve Büyükada nişan mekanları, klasik kutlamalar dışında nişan ve düğün organizasyonları için kaçırılmayacak bir alternatif olacak. Siz de düğününüzü masmavi deniz manzarası ve kanınızı kaynatacak ada ezgileri ile planlamak isterseniz rotanızı adaya çevirmelisiniz…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44