Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Yılbaşı Programları

Yeni Yılı En Güzel Şekilde Karşılamaya Hazır mısınız? İşte Adalar’da Yılbaşı Programları

Büyükada yılbaşı otelleri yeni yıl programları ile her sene olduğu gibi bu sene de dikkat çekmeye başladı. Büyükada yılbaşı programları misafirlerinin doyasıya eğlenecekleri şekilde hazırlanırken Büyükada otel odaları da özel olarak dekore edildi. 31 Aralık gecesi İstanbul manzaralı otellerde yeni yıla merhaba demek isteyenler de odalarını erkenden ayırtıyorlar. Yılbaşı partisi için erken rezervasyonlarla en iyi masaları kendilerine ayırtıyorlar.

Siz de Büyükada yılbaşı programları ile eğlenceyi sınırsız yaşamak ancak yüksek ücretler ödememek için yılbaşı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yeni yılı bembeyaz kar örtüleriyle süslenen adada geçirebilir, Büyükada yılbaşı otellerinde sevdiğiniz sanatçıları dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Şimdi Adalar’da yılbaşı programları nelermiş, detaylıca inceleyelim. 

[widget-134]

Büyükada’da Yılbaşı Bir Başka Eğlenceli!

Büyükada’da sanatçılı yılbaşı otelleri, Türkiye’nin ünlü sanatçılarına ev sahipliği yaparken birbirinden güzel yemekler, mezeler ve içkiler hazırlıyor. Otellerin restoranlarında hazırlanan sahneler, hareketli görüntülere ve eğlencelere sahne oluyor.

Büyükada yılbaşı programları; konukların restorana alınmasıyla başlarken kokteyl ve ikramlarla devam ediyor. Sanatçılı yılbaşı otellerinde sonrasında:

  1. Yılbaşı menüsünün sunulması
  2. Büyükada yılbaşı otelleri sanatçı programı
  3. Şov programı
  4. Yarışmalar
  5. DJ performansı
  6. Yılbaşı pastası
  7. Yılbaşı kutlaması
  8. Gece çorbası şeklinde devam ediyor.

Büyükada yılbaşı programları, DJ performanslar ve sanatçıların şarkıları ile hareketlenirken dansçılar da geceye renk katacak. Yeni yılın ilk gününde ise bizleri bembeyaz Büyükada manzaraları ve ada lezzetleriyle hazırlanmış kahvaltılar karşılayacak.

Büyükada Yılbaşı Programları Neler?

Unutulmaz bir yılbaşı partisi ile yeni yıla gireceğiniz Büyükada otelleri arasında özel program yapan işletmeler şimdiden yılbaşı fırsatlarını yayınlamaya başladı. Sahildeki ve iç kesimlerdeki Büyükada otelleri, ünlü sanatçıları ve gösteri ekiplerini ağırlayarak eğlenceli ve unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamanızı sağlıyor. Büyükada yılbaşı otellerinde fırsatları kaçırmayın!

Ada Palas Butik Otel Büyükada Yılbaşı Programı

Büyükada yılbaşı programları arasında en dikkat çekenlerden biri Ada Palas Butik Otel tarafından hazırlanan yılbaşı eğlencesidir. Akşam saatlerinde başlayan yılbaşı partisi geç saatlere kadar devam eder.

Saat: 20.00 – 02.00

Program: Yılbaşı yemeği, fasıl, canlı müzik, sürpriz hediye çekilişi

20.00 – 22.00 Fasıl eşliğinde yılbaşı yemeği

22.30 -02.00 Canlı müzik eşliğinde yılbaşı partisi

Menü: Ordövr tabağı, 8 çeşit meze, 2 çeşit ara sıcak, kestaneli iç pilavlı hindi tandır, yılbaşı pastası, meyve, çerez, sınırsız yerli alkollü/alkolsüz içki

Sanatçılı yılbaşı otelleri arasında yer alan Ada Palas Butik Otel ile eğlenceli saatler geçirecek ve yeni yıla keyifli bir merhaba diyeceksiniz. Büyükada otelleri yılbaşı partisi fiyatları için oteli arayabilirsiniz.

Kumsal Butik Otel Büyükada Yılbaşı Programı 

Kumsal Butik Otel, Büyükada yılbaşı otelleri arasında kaliteli hizmetleriyle öne çıkıyor. Gece tam 12’de odaya şarap servisi sunan butik otelde sevgiliniz ve eşinizle baş başa yılbaşı tatili geçirebilirsiniz. Büyükada yılbaşı fırsatları ile sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. 

Gece Tam 12’de Odaya Şarap Servisi

Odaya Gül Süslemesi

Ertesi Gün Saat 14:00’te Geç Check-Out Opsiyonu

Ertesi Gün Yeni Yıl Brunch’ı

Yeni yıla Büyükada otelleri ile girmek isteyenler adanın en güzel işletmelerinden birinde yerlerini ayırtabilirler.

Nizam Butik Otel Büyükada Yılbaşı Programları

Bistro Restaurant ve Cafe bölümünde yılbaşı programı düzenleyecek olan Nizam Butik Otel hem eğlence hem de konaklama imkanı sunuyor.

Canlı müzik, geç kahvaltı imkanı, geç çıkış

Özel ikramlar ve 5 çayı ile karşılama kokteyli, ücretsiz fayton ile otele ulaşım

Menü: 8 çeşit meze, 3 çeşit ara sıcak, 2 çeşit seçmeli ana yemek (karışık ızgara tabağı veya ızgara levrek), tatlı, meyve, sınırsız yerli alkollü/alkolsüz içki

Muhteşem menüsü ve eğlenceleri ile yılbaşı gecesini geçirebileceğiniz Büyükada yılbaşı otellerinden Nizam Butik Otel, güler yüzlü çalışanlarıyla da adadan memnun ayrılmanızı sağlayacak.

[widget-132]

Büyükada Yılbaşı Otel Fiyatları – Fırsatları Kaçırmayın!

Büyükada yılbaşı programları, yeni yıla girmeden birkaç ay önce açıklanıyor. Yılbaşı organizasyonu hazırlıklarını özenle yapan Büyükada otelleri, yılbaşı turları ve erken rezervasyonlarla şimdiden talep görüyor. Bembeyaz kar manzaralarına karşı tatil yapmak isteyenler için yılbaşı otelleri odalarını özenle hazırlıyor. 

Siz de Büyükada yılbaşı fırsatlarından yararlanarak adanın kalbinde, muhteşem bir doğa içinde, kar manzaralarına karşı eğlenceli bir yılbaşı düşlüyorsanız elinizi çabuk tutun ve Büyükada yılbaşı programları için odanızı ayırtın…

Büyükada yılbaşı otel fırsatları ile yılbaşına özel ödeme seçenekleri ve kampanyaları ile bütçenizi sarsmadan yeni yıla Büyükada’da merhaba deyin…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44