Büyükada'daki Eviniz Romantik ve Huzur Dolu Bir Tatil...
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Büyükada Yılbaşı Otelleri

Yeni yılı Adalar’da Karşılıyoruz! Büyükada Yılbaşı Otel Programları

Yeni yılı romantik bir atmosferde, unutulmaz İstanbul manzaraları arasında, Marmara Denizi’nin en güzel yerinde, görkemli köşklerle süslü sokaklarda karşılamak istemez misiniz? 31 Aralık akşamı, tüm otellerin tam doluluk ile hizmet verdiği Büyükada’da muhteşem bir yılbaşı partisi geçireceksiniz. Büyükada yılbaşı otellerinin programları yılına eğlenerek girmenizi sağlayacak.

Büyükada yılbaşı otelleri, ünlü sanatçıların sahne şovları, dans gösterileri, yarışmalar ve tadına doyulmaz yemekleri ile sizleri bekliyor. Yeni yıla kuşların cıvıltısı ve dalga sesleri ile başlamak, huzur ve mutluluk dolmak için Büyükada yılbaşı programlarından yararlanın! Yeni yıla Büyükada’da, yılbaşı programlı otellerde merhaba deyin!

[widget-131]

Büyükada Yılbaşı Otellerinin Programlarında Neler Var?

Yılbaşı organizasyonları düzenleyerek her sene özellikle İstanbulluları kendine çeken Büyükada, tarihi köşkleri, İstanbul manzaralı odaları, restoranları, barları ve terasları ile unutulmaz bir yılbaşı tatili sunuyor. Ünlü sanatçıların da sahne aldığı Büyükada yılbaşı otelleri, uygun fiyatlarıyla da konuklarını kendine çekiyor. İşte Yılbaşı programlı otellerden tavsiyeler:

Ada Palas Butik Otel

Mimoza Büyükada Otel

Büyükada Splendid Palace

Princess Hotel

Büyükada yılbaşı otelleri ile eğlenceye, müziğe, balığa, mezeye ve içkiye doyacaksınız. Bu muhteşem geceye ev sahipliği yapan Büyükada otellerinin yılbaşı programları ve hizmete dahil uygulamaları ile bütçenizi zorlamadan eğlenmenizi sağlayacak. Yılbaşı programları yeni yıla da eğlenceli atmosferde girmenizi sağlayacak.

Yılbaşı programlı otellerin restoranlarında kurulan sofralar, sınırsız ikram seçenekleri, canlı müzik ve dans programları ile unutulmaz bir yılbaşı geçireceksiniz. 31 Aralık günü önce adayı daha sonra Büyükada gecelerini keşfedeceksiniz.

Masmavi denizin ortasında ve ay ışığı altında yılbaşı partisi fırsatı sunan yılbaşı programlı Büyükada oteller, Büyükada yılbaşı programları ile bu önemli geceye dört dörtlük bir şekilde hazırlanıyor. Yılbaşı eğlence programları olarak sunulan paketlerin içinde 1 ya da 2 gece konaklama, yemek, canlı müzik ve sınırsız içki yer alıyor. Sanatçılı yılbaşı otelleri, konuklarına Türkiye’nin ünlü isimlerini dinleme fırsatı sunarken manzaralı odalarda konaklama ve sabah kahvaltısı da hazırlıyor. Büyükada yılbaşı otel programları:

 1. Misafirlerin restorana ya da bara alınması
 2. Karşılama kokteyli (Sıcak şarap, ikramlar)
 3. Caz dinletisi
 4. Meyve büfeleri
 5. Kanepeler
 6. Ara sıcaklar
 7. Yılbaşı menüsü
 8. Sanatçı programı
 9. Perküsyon şov
 10. Dansçı programı
 11. Büyükada yılbaşı otelleri şov programı
 12. Yarışmalar
 13. DJ performansı
 14. Yılbaşı pastası
 15. Yılbaşı kutlaması
 16. Gece çorbası ve ikramlar şeklinde düzenleniyor.

Büyükada yılbaşı otellerinin programları, yılbaşı tatili ile ufak bir kaçamağı fırsat bilen İstanbulluları kendine çekiyor. Sakin müzikler ve enfes ada yemekleri ile başlayan geceler, restoranların ve otellerin davet ettiği ünlü sanatçıların sahne şovları ile devam ediyor. DJ ve dansçı performanslarının da hazırlandığı yılbaşı partisi, sabahın ilk ışıklarına kadar sürerken konuklar martı ve dalga sesleri ile güne başlama imkanı buluyor.

Yılbaşında Büyükada’da Neler Yapılır?

Yılbaşı tatili için Büyükada’yı seçenler yeni yılın ilk günlerine martı sesleri ve mis gibi ada kahvaltısı ile uyanacak. Büyükada yılbaşı programları sayesinde sizler de şanslı kişiler arasında yer alabilir ve:

 1. Adanın en güzel tarihi eserlerinden biri olan Aya Yorgi Kilisesi’ni görebilirsiniz.
 2. Dünyanın en büyük ahşap yapılarından olan Rum Yetimhanesi’ni ziyaret edebilirsiniz.
 3. Ünlü yazar Reşat Nuri Güntekin’in evini ziyaret edebilirsiniz.
 4. Müslüman ve Rum-Ortodoks mezarlıklarını görebilirsiniz.
 5. Meryem Ana Kilisesi’ni de ziyaret edebilirsiniz.
 6. Köşklerin fotoğraflarını çekebilirsiniz.
 7. Hasta olmam derseniz ada dondurmasının tadına bakabilirsiniz.
 8. Büyükada yılbaşı programları ertesinde ormanlarda dolaşabilirsiniz.
 9. Sessiz sokakların tadını çıkarabilirsiniz.

Büyükada yılbaşı programlı oteller fırsatlarından yararlanarak bütçenizi sarsmadan tatil yapabilirsiniz. Yılbaşı fırsatları sizi bekliyor, kaçırmayın…

[widget-132]

Büyükada Yılbaşı Otel Fiyatları – Kaçırılmayacak Yılbaşı Fırsatları

Yılbaşı programları ile göz dolduran Büyükada otelleri, yılbaşı fırsatları ile kaçırılmayacak bir tatil vaat ediyor. 31 Aralık akşamı giriş ve 1 Ocak çıkışlı konaklamalarda otel fiyatları 4500 TL ile 9500 TL arasında değişiyor.

Yılbaşı eğlence programları ve eğlenceli Büyükada yılbaşı otellerinin organizasyonları için erken rezervasyon yaptıranlar ise daha uygun konaklama imkanları buluyorlar. Konuklarını İstanbul manzarası ile ağırlayan Büyükada yılbaşı otelleri, ayrıca güzellik merkezi, fitness salonu, Türk hamamı, kapalı havuz, restoran, bar, masaj salonu gibi hizmetler de sunuyor.

Büyükada yılbaşı programları, ekonomik bir tatil yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi oluyor…

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 382 14 44